BT Content Slider

KS 7.kolo: Kutná Hora poprvé ztrácí body

Výsledkem domácího derby remíza 5:5

V rámci 7.kola krajské soutěže se utkali okresní rivalové TJ Sokol Čáslav s NK Sparta Kutná Hora. S výsledkem nebyla spokojena ani jedna strana a oba celky měly na vítězství.

V prvním zápase nastoupil za domácí J.Hykel a M.Němec a za hosty J.Škarka a P.Němec. Od začátku se jelo bod za bod ale za stavu 6:7 se pokusil J.Škarka vyrazit do protipohybu ale jeho koleno mělo jiné plány a nespolupracovalo. Vozidlo rychlé záchranné služby, rentgen a diagnóza natažených vazů vyřadila tahouna Kutné Hory ze hry a pravděpodobně i na několik dalších kol. Místo něj naskočil Plašil. Ten spolu s Němcem (oběma) v poklidu dotáhli zápas do zdárného konce.

Druhá dvojice se dostala do třetího setu, ale opět vyzněla pro hosty. Následná trojice byla z domácí strany naprosto anemická a byla jasnou záležitostí. Druhá trojice byla naopak jasnou záležitostí pro domácí, kde se skvělé pole doplňovalo s útokem jak R.Kristína tak i P.Ďurany.

Nepárová sekce dopadla jako obvykle a Čáslav prohrála dvojku ale získala singl.

V odvetách domácí elitní formace opět předvedla výkon bez náboje a odevzdala 5.bod Kutné Hoře, která v tuto chvíli vedla 5:2.

Zbytek zápasu už byl v režii domácích a nepustili soupeři už ani set. Skvělý výkon Kristína s Ďuranou podpořil Hykel, který uhrál svůj první bod utkání v odvedné dvojici. Velký podíl na tom měl Tesárek, který šel příliš důrazně za míčem a zranil se na saku.

TJ Sokol Čáslav : NK Sparta Kutná Hora - 5:5