BT Content Slider

2018 - Superfinále

Vršovice, Český Brod, Vsetín

Superfinále letos opravdu Super. Televize letos poprvé umožnila přímý přenos v atraktivnějším pozdně odpoledním čase a to umožnilo naslotovat před muže i finále ženské soutěže a dokonce i finále BDL. Hrálo se už potřetí na Spartě. První na řadu přišlo finále I.ligy žen, kde se utkal TJ Slavoj Český Brod a TJ Sokol Vršovice, tedy repríza loňského finále. Slavoj obhajoval asi po deváté. Počet veškerých proher v poslední pětiletce by se asi dal spočítat na prstech. Favorit tedy jasný. Utkání bylo ale vyrovnané a nakonec posledním možným míčem rozhodla Fojtíková pro Vršovice. 4:5. Obrovské překvapení na úvod dne.

V dorostu šel Český Brod proti obhájci z Modřic. Tady taky favorit jasný ... opět Český Brod. Tady ovšem se nic neponechalo náhodě. Modřice sice byly schopné vyhrávat první sety zápasů, posléze ale obvykle začal Zdeněk Kalous podávat smečí a bylo ... Modřičtí nebyli schopni přijmout. Korekci provedl pouze Bartoš v singlu proti Ungermanovi. 4:1.

A od 17hod finále mužů. Favorit Modřice, Vsetín obhajoval. Vyrovnané utkání. Skvěle zahrál Laco Stupák, V Chalupově trojce fungovalo bezchybně pole a Honza se na útoku rozhodně taky nenechal zahanbit. Nakonec Vsetín vítězí 5:4.

Zápisy níže. Kromě žen tedy, zapomněl jsem vyfotit :(

Foto muži, dorost, ženy.

Záznam muži, dorost, ženy.

Komentovaný stream na nohejbal.tv: muži, dorost, ženy.

gallery1 gallery1 gallery1