BT Content Slider

Semifinále #3 Pce I.tř: Ostřešany vs Kučerka A

3:4, do finále se podívá Kučerka.

Třetí a rozhodující semifinále se hrálo v Ostřešanech - na farmě Kozí Vrch. Malebné místečko, kde přímo s kurtem sousedí ohrada plná koz, po okolí pobíhají slepice a kohoutí a nedaleko jsou i koně. Další nevídanou záležitostí byla divácká kulisa. Jednak se sešlo několik desítek lidí a jednak vytvořili řádný kotel podporující především Kučerku.

Utkání začalo očekávaně výhrou domácí elitní formace vedené Davidem Konečným a s Kůčou na nahrávce. Následující dva zápasy byly ale z pohledu Kučerky hororové, protože proti slabší sestavě hostů se neprosadila Andrýsova sestava a následně ani první dvojka Kučerky s Lukášem Pikalem a Danem Felgrem. 3:0. První bod pro Kučerku přišel ve druhých dvojicích, kde se utkaly nejslabší sestavy obou týmů. Zlomový zápas byl ten následující - třetí dvojky. Hráči, kteří do něho zasáhli byli komplet současní a nebo aspoň někdy v minulosti hráli nějakou ligu. Na straně domácí to byl Piky s Davidem Konečným a na straně hostů Dan Kalousek s Honzou Andrýsem.  V prvním setu Kučerka krutě pohořela i přes střídání Dana Mírou Havránkem. Do druhého šel Míra s Danem a dolů šel Honza Andrýs. Tam začala souhra už fungovat a šlo se bod za bod. Došlo se na devítky, kdy Piky dostal náhru bez bloku na síť, nechytatelný klepák a oslavy postupu domácích. Rozhodčí ovšem správně zpozorovali nepatrný dotek sítě a následovala debata, která byla překvapivě civilizovaná. Ve třetím opět tahanice ale koncovku už si Dan s Mírou pohlídali. V následujících trojicích už měla nabuzená Kučerka navrch a jela na vítězné vlně. Obrat dokonán.

Ostřešanům utekl postup jen o jediný míč, byla to extrémně vyrovnaná série, přesto se neztratil duch fair play. Spousta přiznaných míčů na obou stranách a žádné přílišné dohady.

Ostřešany vs Kučerka A - 3:4, stav série 1:2, Kučerka jde do finále, kde jí čekají Mnětice.

Zápis níže.

Foto a Záznam.

gallery1 gallery1